Szanowni Mieszkańcy Stalowej Woli, dobrze, że nasze miasto ma obwodnicę i natężony ruch samochodów z centrum przeniesie się na obrzeża. Wariantów obwodnicy było kilka, ale najtańszym, wybranym przez władze Stalowej Woli oraz Niska po serii konsultacji z mieszkańcami obu gmin, okazał się ten, który widzą Państwo tuż za swoimi oknami. Niestety, zabrakło determinacji ze strony obecnej władzy, aby wszcząć procedurę umożliwiającą zamontowanie ekranów akustycznych. Odsunięcie w czasie (o ponad 3 lata) decyzji o rozpoczęciu budowy obwodnicy dawało szansę na wybranie jak… Czytaj dalej
















